| to Muswell Hill | 0m |
| to Muswell Hill | 4m |
| to Muswell Hill | 17m |
| to Muswell Hill | 27m |
| to Edmonton Green | 3m |
| to Edmonton Green | 15m |
| to Edmonton Green | 17m |
| to Edmonton Green | 27m |
to Muswell Hill 0mbus to Muswell Hill on 144 bus route anticipated at bus stop SH in 0 () minutes
to Muswell Hill 4mbus to Muswell Hill on 144 bus route anticipated at bus stop SH in 4 (four) minutes
to Muswell Hill 17mbus to Muswell Hill on 144 bus route anticipated at bus stop SH in 17 (seventeen) minutes
to Muswell Hill 27mbus to Muswell Hill on 144 bus route anticipated at bus stop SH in 27 (twenty seven) minutes
to Edmonton Green 3mbus to Edmonton Green on 144 bus route anticipated at bus stop NC in 3 (three) minutes
to Edmonton Green 15mbus to Edmonton Green on 144 bus route anticipated at bus stop NC in 15 (fifteen) minutes
to Edmonton Green 17mbus to Edmonton Green on 144 bus route anticipated at bus stop NC in 17 (seventeen) minutes
to Edmonton Green 27mbus to Edmonton Green on 144 bus route anticipated at bus stop NC in 27 (twenty seven) minutes
buses 144, 217, 231, 617
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Edmonton Green Or Enfield |
buses 144, 217, 231, 617
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Turnpike Lane Or Wood Green |
buses 144, 217, 231, 617