| to Palmers Green, North Circular Road | 0m |
| to Palmers Green, North Circular Road | 2m |
| to Palmers Green, North Circular Road | 3m |
| to Palmers Green, North Circular Road | 6m |
| to Palmers Green, North Circular Road | 23m |
| to Palmers Green, North Circular Road | 28m |
| to London Bridge | 5m |
| to London Bridge | 11m |
| to London Bridge | 20m |
| to London Bridge | 20m |
| to London Bridge | 26m |
| to London Bridge | 27m |
to Palmers Green, North Circular Road 0mbus to Palmers Green, North Circular Road on 141 bus route anticipated at bus stop PR in 0 () minutes
to Palmers Green, North Circular Road 2mbus to Palmers Green, North Circular Road on 141 bus route anticipated at bus stop PR in 2 (two) minutes
to Palmers Green, North Circular Road 3mbus to Palmers Green, North Circular Road on 141 bus route anticipated at bus stop PR in 3 (three) minutes
to Palmers Green, North Circular Road 6mbus to Palmers Green, North Circular Road on 141 bus route anticipated at bus stop PR in 6 (six) minutes
to Palmers Green, North Circular Road 23mbus to Palmers Green, North Circular Road on 141 bus route anticipated at bus stop PR in 23 (twenty three) minutes
to Palmers Green, North Circular Road 28mbus to Palmers Green, North Circular Road on 141 bus route anticipated at bus stop PR in 28 (twenty eight) minutes
to London Bridge 5mbus to London Bridge on 141 bus route anticipated at bus stop PK in 5 (five) minutes
to London Bridge 11mbus to London Bridge on 141 bus route anticipated at bus stop PK in 11 (eleven) minutes
to London Bridge 20mbus to London Bridge on 141 bus route anticipated at bus stop PK in 20 (twenty ) minutes
to London Bridge 20mbus to London Bridge on 141 bus route anticipated at bus stop PK in 20 (twenty ) minutes
to London Bridge 26mbus to London Bridge on 141 bus route anticipated at bus stop PK in 26 (twenty six) minutes
to London Bridge 27mbus to London Bridge on 141 bus route anticipated at bus stop PK in 27 (twenty seven) minutes
buses 141, 341, 393
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Newington Green Or Stoke Newington |
buses 141, 341, 393
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Highbury Corner Or Manor House |
buses 141, 341, 393