| to Palmers Green, North Circular Road | 0m |
| to Palmers Green, North Circular Road | 10m |
| to Palmers Green, North Circular Road | 17m |
| to Palmers Green, North Circular Road | 22m |
| to Palmers Green, North Circular Road | 29m |
| to London Bridge | 1m |
| to London Bridge | 3m |
| to London Bridge | 11m |
| to London Bridge | 21m |
| to London Bridge | 27m |
to Palmers Green, North Circular Road 0mbus to Palmers Green, North Circular Road on 141 bus route anticipated at bus stop XH in 0 () minutes
to Palmers Green, North Circular Road 10mbus to Palmers Green, North Circular Road on 141 bus route anticipated at bus stop XH in 10 (ten) minutes
to Palmers Green, North Circular Road 17mbus to Palmers Green, North Circular Road on 141 bus route anticipated at bus stop XH in 17 (seventeen) minutes
to Palmers Green, North Circular Road 22mbus to Palmers Green, North Circular Road on 141 bus route anticipated at bus stop XH in 22 (twenty two) minutes
to Palmers Green, North Circular Road 29mbus to Palmers Green, North Circular Road on 141 bus route anticipated at bus stop XH in 29 (twenty nine) minutes
to London Bridge 1mbus to London Bridge on 141 bus route anticipated at bus stop XB in 1 (one) minutes
to London Bridge 3mbus to London Bridge on 141 bus route anticipated at bus stop XB in 3 (three) minutes
to London Bridge 11mbus to London Bridge on 141 bus route anticipated at bus stop XB in 11 (eleven) minutes
to London Bridge 21mbus to London Bridge on 141 bus route anticipated at bus stop XB in 21 (twenty one) minutes
to London Bridge 27mbus to London Bridge on 141 bus route anticipated at bus stop XB in 27 (twenty seven) minutes
buses 141, 76
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Old Street |
buses 141, 76
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Newington Green Or Dalston Junction |
buses 141, 76