| to London Bridge | 2m |
| to London Bridge | 24m |
| to Palmers Green, North Circular Road | 3m |
| to Palmers Green, North Circular Road | 14m |
| to Palmers Green, North Circular Road | 15m |
| to Palmers Green, North Circular Road | 18m |
| to Palmers Green, North Circular Road | 20m |
| to Palmers Green, North Circular Road | 24m |
to London Bridge 2mbus to London Bridge on 141 bus route anticipated at bus stop HM in 2 (two) minutes
to London Bridge 24mbus to London Bridge on 141 bus route anticipated at bus stop HM in 24 (twenty four) minutes
to Palmers Green, North Circular Road 3mbus to Palmers Green, North Circular Road on 141 bus route anticipated at bus stop HF in 3 (three) minutes
to Palmers Green, North Circular Road 14mbus to Palmers Green, North Circular Road on 141 bus route anticipated at bus stop HF in 14 (fourteen) minutes
to Palmers Green, North Circular Road 15mbus to Palmers Green, North Circular Road on 141 bus route anticipated at bus stop HF in 15 (fifteen) minutes
to Palmers Green, North Circular Road 18mbus to Palmers Green, North Circular Road on 141 bus route anticipated at bus stop HF in 18 (eighteen) minutes
to Palmers Green, North Circular Road 20mbus to Palmers Green, North Circular Road on 141 bus route anticipated at bus stop HF in 20 (twenty ) minutes
to Palmers Green, North Circular Road 24mbus to Palmers Green, North Circular Road on 141 bus route anticipated at bus stop HF in 24 (twenty four) minutes
buses 141, 29, 341, N29
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | West Green Or Wood Green |
buses 141, 29, 341, N29
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Finsbury Park Or Newington Green |