| to London Bridge | 1m |
| to London Bridge | 7m |
| to London Bridge | 13m |
| to London Bridge | 20m |
| to London Bridge | 27m |
| to Palmers Green, North Circular Road | 1m |
| to Palmers Green, North Circular Road | 6m |
| to Palmers Green, North Circular Road | 15m |
| to Palmers Green, North Circular Road | 19m |
| to Palmers Green, North Circular Road | 27m |
to London Bridge 1mbus to London Bridge on 141 bus route anticipated at bus stop BY in 1 (one) minutes
to London Bridge 7mbus to London Bridge on 141 bus route anticipated at bus stop BY in 7 (seven) minutes
to London Bridge 13mbus to London Bridge on 141 bus route anticipated at bus stop BY in 13 (thirteen) minutes
to London Bridge 20mbus to London Bridge on 141 bus route anticipated at bus stop BY in 20 (twenty ) minutes
to London Bridge 27mbus to London Bridge on 141 bus route anticipated at bus stop BY in 27 (twenty seven) minutes
to Palmers Green, North Circular Road 1mbus to Palmers Green, North Circular Road on 141 bus route anticipated at bus stop BP in 1 (one) minutes
to Palmers Green, North Circular Road 6mbus to Palmers Green, North Circular Road on 141 bus route anticipated at bus stop BP in 6 (six) minutes
to Palmers Green, North Circular Road 15mbus to Palmers Green, North Circular Road on 141 bus route anticipated at bus stop BP in 15 (fifteen) minutes
to Palmers Green, North Circular Road 19mbus to Palmers Green, North Circular Road on 141 bus route anticipated at bus stop BP in 19 (nineteen) minutes
to Palmers Green, North Circular Road 27mbus to Palmers Green, North Circular Road on 141 bus route anticipated at bus stop BP in 27 (twenty seven) minutes
buses 121, 141, 232, 329, 629, N29, W4
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Palmers Green |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5526 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5527 |
buses 121, 141, 232, 329, 629, N29, W4
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Turnpike Lane |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5526 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5527 |
buses 121, 141, 221, 232, 329, 629, N29, N91, W4
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5526 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5527 |