| to London Bridge | 1m |
| to London Bridge | 4m |
| to London Bridge | 13m |
| to London Bridge | 19m |
| to London Bridge | 21m |
| to London Bridge | 24m |
| to London Bridge | 25m |
| to London Bridge | 25m |
| to Palmers Green, North Circular Road | 13m |
| to Palmers Green, North Circular Road | 22m |
| to Palmers Green, North Circular Road | 22m |
to London Bridge 1mbus to London Bridge on 141 bus route anticipated at bus stop L in 1 (one) minutes
to London Bridge 4mbus to London Bridge on 141 bus route anticipated at bus stop L in 4 (four) minutes
to London Bridge 13mbus to London Bridge on 141 bus route anticipated at bus stop L in 13 (thirteen) minutes
to London Bridge 19mbus to London Bridge on 141 bus route anticipated at bus stop L in 19 (nineteen) minutes
to London Bridge 21mbus to London Bridge on 141 bus route anticipated at bus stop L in 21 (twenty one) minutes
to London Bridge 24mbus to London Bridge on 141 bus route anticipated at bus stop L in 24 (twenty four) minutes
to London Bridge 25mbus to London Bridge on 141 bus route anticipated at bus stop L in 25 (twenty five) minutes
to London Bridge 25mbus to London Bridge on 141 bus route anticipated at bus stop L in 25 (twenty five) minutes
to Palmers Green, North Circular Road 13mbus to Palmers Green, North Circular Road on 141 bus route anticipated at bus stop N in 13 (thirteen) minutes
to Palmers Green, North Circular Road 22mbus to Palmers Green, North Circular Road on 141 bus route anticipated at bus stop N in 22 (twenty two) minutes
to Palmers Green, North Circular Road 22mbus to Palmers Green, North Circular Road on 141 bus route anticipated at bus stop N in 22 (twenty two) minutes
buses 141, 341
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | West Green Road Or Turnpike Lane |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5608 |
buses 141, 341
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Newington Green |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5608 |
buses 141, 341
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5608 |