| to London Bridge | 4m |
| to London Bridge | 8m |
| to London Bridge | 16m |
| to London Bridge | 17m |
| to London Bridge | 17m |
| to London Bridge | 18m |
| to London Bridge | 22m |
| to Palmers Green, North Circular Road | 6m |
| to Palmers Green, North Circular Road | 7m |
| to Palmers Green, North Circular Road | 9m |
| to Palmers Green, North Circular Road | 19m |
to London Bridge 4mbus to London Bridge on 141 bus route anticipated at bus stop HB in 4 (four) minutes
to London Bridge 8mbus to London Bridge on 141 bus route anticipated at bus stop HB in 8 (eight) minutes
to London Bridge 16mbus to London Bridge on 141 bus route anticipated at bus stop HB in 16 (sixteen) minutes
to London Bridge 17mbus to London Bridge on 141 bus route anticipated at bus stop HB in 17 (seventeen) minutes
to London Bridge 17mbus to London Bridge on 141 bus route anticipated at bus stop HB in 17 (seventeen) minutes
to London Bridge 18mbus to London Bridge on 141 bus route anticipated at bus stop HB in 18 (eighteen) minutes
to London Bridge 22mbus to London Bridge on 141 bus route anticipated at bus stop HB in 22 (twenty two) minutes
to Palmers Green, North Circular Road 6mbus to Palmers Green, North Circular Road on 141 bus route anticipated at bus stop HE in 6 (six) minutes
to Palmers Green, North Circular Road 7mbus to Palmers Green, North Circular Road on 141 bus route anticipated at bus stop HE in 7 (seven) minutes
to Palmers Green, North Circular Road 9mbus to Palmers Green, North Circular Road on 141 bus route anticipated at bus stop HE in 9 (nine) minutes
to Palmers Green, North Circular Road 19mbus to Palmers Green, North Circular Road on 141 bus route anticipated at bus stop HE in 19 (nineteen) minutes
buses 141, 29, 341, N29
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Finsbury Park Or Newington Green |
buses 141, 29, 341, N29
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | West Green Or Wood Green |
buses 141, 29, 341, N29, W5