| to London Bridge | 8m |
| to London Bridge | 19m |
| to London Bridge | 21m |
| to London Bridge | 21m |
| to London Bridge | 23m |
| to London Bridge | 24m |
| to Palmers Green, North Circular Road | 9m |
| to Palmers Green, North Circular Road | 11m |
| to Palmers Green, North Circular Road | 18m |
| to Palmers Green, North Circular Road | 20m |
| to Palmers Green, North Circular Road | 21m |
to London Bridge 8mbus to London Bridge on 141 bus route anticipated at bus stop XC in 8 (eight) minutes
to London Bridge 19mbus to London Bridge on 141 bus route anticipated at bus stop XC in 19 (nineteen) minutes
to London Bridge 21mbus to London Bridge on 141 bus route anticipated at bus stop XC in 21 (twenty one) minutes
to London Bridge 21mbus to London Bridge on 141 bus route anticipated at bus stop XC in 21 (twenty one) minutes
to London Bridge 23mbus to London Bridge on 141 bus route anticipated at bus stop XC in 23 (twenty three) minutes
to London Bridge 24mbus to London Bridge on 141 bus route anticipated at bus stop XC in 24 (twenty four) minutes
to Palmers Green, North Circular Road 9mbus to Palmers Green, North Circular Road on 141 bus route anticipated at bus stop XF in 9 (nine) minutes
to Palmers Green, North Circular Road 11mbus to Palmers Green, North Circular Road on 141 bus route anticipated at bus stop XF in 11 (eleven) minutes
to Palmers Green, North Circular Road 18mbus to Palmers Green, North Circular Road on 141 bus route anticipated at bus stop XF in 18 (eighteen) minutes
to Palmers Green, North Circular Road 20mbus to Palmers Green, North Circular Road on 141 bus route anticipated at bus stop XF in 20 (twenty ) minutes
to Palmers Green, North Circular Road 21mbus to Palmers Green, North Circular Road on 141 bus route anticipated at bus stop XF in 21 (twenty one) minutes
buses 141, 76
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Newington Green Or Dalston Junction |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_465 |
buses 141, 76
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Old Street |
buses 141, 76