| to London Bridge | 4m |
| to London Bridge | 7m |
| to London Bridge | 9m |
| to London Bridge | 10m |
| to London Bridge | 19m |
| to London Bridge | 28m |
| to Palmers Green, North Circular Road | 10m |
| to Palmers Green, North Circular Road | 15m |
| to Palmers Green, North Circular Road | 17m |
| to Palmers Green, North Circular Road | 20m |
| to Palmers Green, North Circular Road | 28m |
to London Bridge 4mbus to London Bridge on 141 bus route anticipated at bus stop BB in 4 (four) minutes
to London Bridge 7mbus to London Bridge on 141 bus route anticipated at bus stop BB in 7 (seven) minutes
to London Bridge 9mbus to London Bridge on 141 bus route anticipated at bus stop BB in 9 (nine) minutes
to London Bridge 10mbus to London Bridge on 141 bus route anticipated at bus stop BB in 10 (ten) minutes
to London Bridge 19mbus to London Bridge on 141 bus route anticipated at bus stop BB in 19 (nineteen) minutes
to London Bridge 28mbus to London Bridge on 141 bus route anticipated at bus stop BB in 28 (twenty eight) minutes
to Palmers Green, North Circular Road 10mbus to Palmers Green, North Circular Road on 141 bus route anticipated at bus stop BK in 10 (ten) minutes
to Palmers Green, North Circular Road 15mbus to Palmers Green, North Circular Road on 141 bus route anticipated at bus stop BK in 15 (fifteen) minutes
to Palmers Green, North Circular Road 17mbus to Palmers Green, North Circular Road on 141 bus route anticipated at bus stop BK in 17 (seventeen) minutes
to Palmers Green, North Circular Road 20mbus to Palmers Green, North Circular Road on 141 bus route anticipated at bus stop BK in 20 (twenty ) minutes
to Palmers Green, North Circular Road 28mbus to Palmers Green, North Circular Road on 141 bus route anticipated at bus stop BK in 28 (twenty eight) minutes
buses 141
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Newington Green Or Manor House |
buses 141
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Old Street |
buses 141