| to London Bridge | 1m |
| to London Bridge | 3m |
| to London Bridge | 10m |
| to London Bridge | 17m |
| to London Bridge | 24m |
| to Palmers Green, North Circular Road | 7m |
| to Palmers Green, North Circular Road | 22m |
| to Palmers Green, North Circular Road | 25m |
to London Bridge 1mbus to London Bridge on 141 bus route anticipated at bus stop BU in 1 (one) minutes
to London Bridge 3mbus to London Bridge on 141 bus route anticipated at bus stop BU in 3 (three) minutes
to London Bridge 10mbus to London Bridge on 141 bus route anticipated at bus stop BU in 10 (ten) minutes
to London Bridge 17mbus to London Bridge on 141 bus route anticipated at bus stop BU in 17 (seventeen) minutes
to London Bridge 24mbus to London Bridge on 141 bus route anticipated at bus stop BU in 24 (twenty four) minutes
to Palmers Green, North Circular Road 7mbus to Palmers Green, North Circular Road on 141 bus route anticipated at bus stop BR in 7 (seven) minutes
to Palmers Green, North Circular Road 22mbus to Palmers Green, North Circular Road on 141 bus route anticipated at bus stop BR in 22 (twenty two) minutes
to Palmers Green, North Circular Road 25mbus to Palmers Green, North Circular Road on 141 bus route anticipated at bus stop BR in 25 (twenty five) minutes
buses 121, 141, 232, 329, 629, N29
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Wood Green Or Turnpike Lane |
buses 121, 141, 232, 329, 629, N29
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Palmers Green Or Southgate |
buses 121, 141, 232, 329, 629, N29