| to Harrow Weald | 1m |
| to Harrow Weald | 9m |
| to Harrow Weald | 18m |
| to Harrow Weald | 27m |
| to Hayes & Harlington Station | 1m |
| to Hayes & Harlington Station | 2m |
| to Hayes & Harlington Station | 18m |
| to Hayes & Harlington Station | 26m |
to Harrow Weald 1mbus to Harrow Weald on 140 bus route anticipated at bus stop W in 1 (one) minutes
to Harrow Weald 9mbus to Harrow Weald on 140 bus route anticipated at bus stop W in 9 (nine) minutes
to Harrow Weald 18mbus to Harrow Weald on 140 bus route anticipated at bus stop W in 18 (eighteen) minutes
to Harrow Weald 27mbus to Harrow Weald on 140 bus route anticipated at bus stop W in 27 (twenty seven) minutes
to Hayes & Harlington Station 1mbus to Hayes & Harlington Station on 140 bus route anticipated at bus stop SW in 1 (one) minutes
to Hayes & Harlington Station 2mbus to Hayes & Harlington Station on 140 bus route anticipated at bus stop SW in 2 (two) minutes
to Hayes & Harlington Station 18mbus to Hayes & Harlington Station on 140 bus route anticipated at bus stop SW in 18 (eighteen) minutes
to Hayes & Harlington Station 26mbus to Hayes & Harlington Station on 140 bus route anticipated at bus stop SW in 26 (twenty six) minutes
buses 140, 696, 90, E6, N140
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Greenford Or Yeading |
buses 140, 696, 90, E6, N140
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Harlington |
buses 140, 696, 90, E6, N140