| to Streatham Hill, Telford Avenue | 1m |
| to Streatham Hill, Telford Avenue | 4m |
| to Streatham Hill, Telford Avenue | 10m |
| to Streatham Hill, Telford Avenue | 17m |
| to Streatham Hill, Telford Avenue | 25m |
| to Marble Arch | 2m |
| to Marble Arch | 9m |
| to Marble Arch | 15m |
| to Marble Arch | 21m |
| to Marble Arch | 28m |
to Streatham Hill, Telford Avenue 1mbus to Streatham Hill, Telford Avenue on 137 bus route anticipated at bus stop C in 1 (one) minutes
to Streatham Hill, Telford Avenue 4mbus to Streatham Hill, Telford Avenue on 137 bus route anticipated at bus stop C in 4 (four) minutes
to Streatham Hill, Telford Avenue 10mbus to Streatham Hill, Telford Avenue on 137 bus route anticipated at bus stop C in 10 (ten) minutes
to Streatham Hill, Telford Avenue 17mbus to Streatham Hill, Telford Avenue on 137 bus route anticipated at bus stop C in 17 (seventeen) minutes
to Streatham Hill, Telford Avenue 25mbus to Streatham Hill, Telford Avenue on 137 bus route anticipated at bus stop C in 25 (twenty five) minutes
to Marble Arch 2mbus to Marble Arch on 137 bus route anticipated at bus stop K in 2 (two) minutes
to Marble Arch 9mbus to Marble Arch on 137 bus route anticipated at bus stop K in 9 (nine) minutes
to Marble Arch 15mbus to Marble Arch on 137 bus route anticipated at bus stop K in 15 (fifteen) minutes
to Marble Arch 21mbus to Marble Arch on 137 bus route anticipated at bus stop K in 21 (twenty one) minutes
to Marble Arch 28mbus to Marble Arch on 137 bus route anticipated at bus stop K in 28 (twenty eight) minutes
buses 137, 355, 417, N137
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Brixton |
buses 137, 355, 417, N137
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Clapham South Or Streatham Hill |
buses 137, 355, 417, N137