| to Streatham Hill, Telford Avenue | 4m |
| to Streatham Hill, Telford Avenue | 5m |
| to Streatham Hill, Telford Avenue | 9m |
| to Streatham Hill, Telford Avenue | 12m |
| to Streatham Hill, Telford Avenue | 19m |
| to Streatham Hill, Telford Avenue | 27m |
| to Marble Arch | 14m |
| to Marble Arch | 21m |
| to Marble Arch | 28m |
to Streatham Hill, Telford Avenue 4mbus to Streatham Hill, Telford Avenue on 137 bus route anticipated at bus stop BQ in 4 (four) minutes
to Streatham Hill, Telford Avenue 5mbus to Streatham Hill, Telford Avenue on 137 bus route anticipated at bus stop BQ in 5 (five) minutes
to Streatham Hill, Telford Avenue 9mbus to Streatham Hill, Telford Avenue on 137 bus route anticipated at bus stop BQ in 9 (nine) minutes
to Streatham Hill, Telford Avenue 12mbus to Streatham Hill, Telford Avenue on 137 bus route anticipated at bus stop BQ in 12 (twelve) minutes
to Streatham Hill, Telford Avenue 19mbus to Streatham Hill, Telford Avenue on 137 bus route anticipated at bus stop BQ in 19 (nineteen) minutes
to Streatham Hill, Telford Avenue 27mbus to Streatham Hill, Telford Avenue on 137 bus route anticipated at bus stop BQ in 27 (twenty seven) minutes
to Marble Arch 14mbus to Marble Arch on 137 bus route anticipated at bus stop BP in 14 (fourteen) minutes
to Marble Arch 21mbus to Marble Arch on 137 bus route anticipated at bus stop BP in 21 (twenty one) minutes
to Marble Arch 28mbus to Marble Arch on 137 bus route anticipated at bus stop BP in 28 (twenty eight) minutes
buses 137, 417, 57, 59, N137
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Brixton Or Streatham |
buses 137, 417, 57, 59, N137
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Clapham Common |
buses 137, 417, 57, 59, N137