| to Marble Arch | 0m |
| to Marble Arch | 8m |
| to Marble Arch | 12m |
| to Marble Arch | 22m |
| to Streatham Hill, Telford Avenue | 4m |
| to Streatham Hill, Telford Avenue | 17m |
| to Streatham Hill, Telford Avenue | 20m |
| to Streatham Hill, Telford Avenue | 29m |
to Marble Arch 0mbus to Marble Arch on 137 bus route anticipated at bus stop K in 0 () minutes
to Marble Arch 8mbus to Marble Arch on 137 bus route anticipated at bus stop K in 8 (eight) minutes
to Marble Arch 12mbus to Marble Arch on 137 bus route anticipated at bus stop K in 12 (twelve) minutes
to Marble Arch 22mbus to Marble Arch on 137 bus route anticipated at bus stop K in 22 (twenty two) minutes
to Streatham Hill, Telford Avenue 4mbus to Streatham Hill, Telford Avenue on 137 bus route anticipated at bus stop L in 4 (four) minutes
to Streatham Hill, Telford Avenue 17mbus to Streatham Hill, Telford Avenue on 137 bus route anticipated at bus stop L in 17 (seventeen) minutes
to Streatham Hill, Telford Avenue 20mbus to Streatham Hill, Telford Avenue on 137 bus route anticipated at bus stop L in 20 (twenty ) minutes
to Streatham Hill, Telford Avenue 29mbus to Streatham Hill, Telford Avenue on 137 bus route anticipated at bus stop L in 29 (twenty nine) minutes
buses 137, 156, 452, N137
| Direction | CompassPoint | NE |
| Direction | Towards | Sloane Square Or Vauxhall |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_625 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_640 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_726 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_834 |
buses 137, 156, 452, N137
| Direction | CompassPoint | SW |
| Direction | Towards | Clapham Common Or Clapham Junction |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_625 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_640 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_726 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_834 |