| to Marble Arch | 4m |
| to Marble Arch | 9m |
| to Marble Arch | 15m |
| to Marble Arch | 22m |
| to Streatham Hill, Telford Avenue | 5m |
| to Streatham Hill, Telford Avenue | 12m |
| to Streatham Hill, Telford Avenue | 13m |
| to Streatham Hill, Telford Avenue | 20m |
| to Streatham Hill, Telford Avenue | 25m |
to Marble Arch 4mbus to Marble Arch on 137 bus route anticipated at bus stop M in 4 (four) minutes
to Marble Arch 9mbus to Marble Arch on 137 bus route anticipated at bus stop M in 9 (nine) minutes
to Marble Arch 15mbus to Marble Arch on 137 bus route anticipated at bus stop M in 15 (fifteen) minutes
to Marble Arch 22mbus to Marble Arch on 137 bus route anticipated at bus stop M in 22 (twenty two) minutes
to Streatham Hill, Telford Avenue 5mbus to Streatham Hill, Telford Avenue on 137 bus route anticipated at bus stop K in 5 (five) minutes
to Streatham Hill, Telford Avenue 12mbus to Streatham Hill, Telford Avenue on 137 bus route anticipated at bus stop K in 12 (twelve) minutes
to Streatham Hill, Telford Avenue 13mbus to Streatham Hill, Telford Avenue on 137 bus route anticipated at bus stop K in 13 (thirteen) minutes
to Streatham Hill, Telford Avenue 20mbus to Streatham Hill, Telford Avenue on 137 bus route anticipated at bus stop K in 20 (twenty ) minutes
to Streatham Hill, Telford Avenue 25mbus to Streatham Hill, Telford Avenue on 137 bus route anticipated at bus stop K in 25 (twenty five) minutes
buses 137, 355, 417, N137
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Brixton |
buses 137, 355, 417, N137
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Clapham South Or Streatham Hill |
buses 137, 355, 417, N137