| to Marble Arch | 0m |
| to Marble Arch | 8m |
| to Marble Arch | 21m |
| to Marble Arch | 28m |
| to Streatham Hill, Telford Avenue | 1m |
| to Streatham Hill, Telford Avenue | 7m |
| to Streatham Hill, Telford Avenue | 14m |
| to Streatham Hill, Telford Avenue | 18m |
| to Streatham Hill, Telford Avenue | 23m |
to Marble Arch 0mbus to Marble Arch on 137 bus route anticipated at bus stop L in 0 () minutes
to Marble Arch 8mbus to Marble Arch on 137 bus route anticipated at bus stop L in 8 (eight) minutes
to Marble Arch 21mbus to Marble Arch on 137 bus route anticipated at bus stop L in 21 (twenty one) minutes
to Marble Arch 28mbus to Marble Arch on 137 bus route anticipated at bus stop L in 28 (twenty eight) minutes
to Streatham Hill, Telford Avenue 1mbus to Streatham Hill, Telford Avenue on 137 bus route anticipated at bus stop A in 1 (one) minutes
to Streatham Hill, Telford Avenue 7mbus to Streatham Hill, Telford Avenue on 137 bus route anticipated at bus stop A in 7 (seven) minutes
to Streatham Hill, Telford Avenue 14mbus to Streatham Hill, Telford Avenue on 137 bus route anticipated at bus stop A in 14 (fourteen) minutes
to Streatham Hill, Telford Avenue 18mbus to Streatham Hill, Telford Avenue on 137 bus route anticipated at bus stop A in 18 (eighteen) minutes
to Streatham Hill, Telford Avenue 23mbus to Streatham Hill, Telford Avenue on 137 bus route anticipated at bus stop A in 23 (twenty three) minutes
buses 137, 355, 417, N137
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Brixton |
buses 137, 355, 417, N137
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Clapham South Or Streatham Hill |
buses 137, 355, 417, N137