| to Grove Park | 0m |
| to Grove Park | 3m |
| to Grove Park | 13m |
| to Grove Park | 29m |
| to Elephant & Castle | 6m |
| to Elephant & Castle | 10m |
| to Elephant & Castle | 20m |
| to Elephant & Castle | 24m |
to Grove Park 0mbus to Grove Park on 136 bus route anticipated at bus stop C in 0 () minutes
to Grove Park 3mbus to Grove Park on 136 bus route anticipated at bus stop C in 3 (three) minutes
to Grove Park 13mbus to Grove Park on 136 bus route anticipated at bus stop C in 13 (thirteen) minutes
to Grove Park 29mbus to Grove Park on 136 bus route anticipated at bus stop C in 29 (twenty nine) minutes
to Elephant & Castle 6mbus to Elephant & Castle on 136 bus route anticipated at bus stop D in 6 (six) minutes
to Elephant & Castle 10mbus to Elephant & Castle on 136 bus route anticipated at bus stop D in 10 (ten) minutes
to Elephant & Castle 20mbus to Elephant & Castle on 136 bus route anticipated at bus stop D in 20 (twenty ) minutes
to Elephant & Castle 24mbus to Elephant & Castle on 136 bus route anticipated at bus stop D in 24 (twenty four) minutes
buses 136, 21, 321, 436, N136, N21
| Direction | CompassPoint | SE |
| Direction | Towards | Catford Or Lee Green |
buses 136, 21, 321, 436, N136, N21
| Direction | CompassPoint | NW |
| Direction | Towards | Peckham |
buses 136, 21, 321, 436, N136, N21