| to Old Street, Provost Street | 1m |
| to Old Street, Provost Street | 6m |
| to Old Street, Provost Street | 19m |
| to Old Street, Provost Street | 29m |
| to Crossharbour Asda | 4m |
| to Crossharbour Asda | 6m |
| to Crossharbour Asda | 17m |
| to Crossharbour Asda | 23m |
to Old Street, Provost Street 1mbus to Old Street, Provost Street on 135 bus route anticipated at bus stop C in 1 (one) minutes
to Old Street, Provost Street 6mbus to Old Street, Provost Street on 135 bus route anticipated at bus stop C in 6 (six) minutes
to Old Street, Provost Street 19mbus to Old Street, Provost Street on 135 bus route anticipated at bus stop C in 19 (nineteen) minutes
to Old Street, Provost Street 29mbus to Old Street, Provost Street on 135 bus route anticipated at bus stop C in 29 (twenty nine) minutes
to Crossharbour Asda 4mbus to Crossharbour Asda on 135 bus route anticipated at bus stop CS in 4 (four) minutes
to Crossharbour Asda 6mbus to Crossharbour Asda on 135 bus route anticipated at bus stop CS in 6 (six) minutes
to Crossharbour Asda 17mbus to Crossharbour Asda on 135 bus route anticipated at bus stop CS in 17 (seventeen) minutes
to Crossharbour Asda 23mbus to Crossharbour Asda on 135 bus route anticipated at bus stop CS in 23 (twenty three) minutes
buses 135, D7, N550
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Crossharbour Or Poplar |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_447 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_476 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_481 |
buses 135, D7, N550
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Canary Wharf |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_447 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_476 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_481 |
buses 135, D7, N550
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_447 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_476 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_481 |