| to North Finchley | 2m |
| to North Finchley | 6m |
| to North Finchley | 7m |
| to North Finchley | 16m |
| to North Finchley | 26m |
| to Warren Street | 7m |
| to Warren Street | 25m |
| to Warren Street | 29m |
to North Finchley 2mbus to North Finchley on 134 bus route anticipated at bus stop CC in 2 (two) minutes
to North Finchley 6mbus to North Finchley on 134 bus route anticipated at bus stop CC in 6 (six) minutes
to North Finchley 7mbus to North Finchley on 134 bus route anticipated at bus stop CC in 7 (seven) minutes
to North Finchley 16mbus to North Finchley on 134 bus route anticipated at bus stop CC in 16 (sixteen) minutes
to North Finchley 26mbus to North Finchley on 134 bus route anticipated at bus stop CC in 26 (twenty six) minutes
to Warren Street 7mbus to Warren Street on 134 bus route anticipated at bus stop CN in 7 (seven) minutes
to Warren Street 25mbus to Warren Street on 134 bus route anticipated at bus stop CN in 25 (twenty five) minutes
to Warren Street 29mbus to Warren Street on 134 bus route anticipated at bus stop CN in 29 (twenty nine) minutes
buses 134, 43, 634
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Friern Barnet |
buses 134, 43, 634
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Highgate |
buses 134, 43, 634