| to North Finchley | 5m |
| to North Finchley | 14m |
| to North Finchley | 23m |
| to North Finchley | 30m |
| to Warren Street | 6m |
| to Warren Street | 11m |
| to Warren Street | 19m |
| to Warren Street | 29m |
to North Finchley 5mbus to North Finchley on 134 bus route anticipated at bus stop X in 5 (five) minutes
to North Finchley 14mbus to North Finchley on 134 bus route anticipated at bus stop X in 14 (fourteen) minutes
to North Finchley 23mbus to North Finchley on 134 bus route anticipated at bus stop X in 23 (twenty three) minutes
to North Finchley 30mbus to North Finchley on 134 bus route anticipated at bus stop X in 30 (thirty ) minutes
to Warren Street 6mbus to Warren Street on 134 bus route anticipated at bus stop Q in 6 (six) minutes
to Warren Street 11mbus to Warren Street on 134 bus route anticipated at bus stop Q in 11 (eleven) minutes
to Warren Street 19mbus to Warren Street on 134 bus route anticipated at bus stop Q in 19 (nineteen) minutes
to Warren Street 29mbus to Warren Street on 134 bus route anticipated at bus stop Q in 29 (twenty nine) minutes
buses 134, 234, 43, N20
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | East Finchley Or Muswell Hill |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5786 |
buses 134, 234, 43, N20
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Tufnell Park Or Highbury Corner |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5786 |
buses 134, 234, 43, N20
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5786 |