| to North Finchley | 3m |
| to North Finchley | 12m |
| to North Finchley | 20m |
| to North Finchley | 29m |
| to Warren Street | 4m |
| to Warren Street | 9m |
| to Warren Street | 18m |
| to Warren Street | 26m |
to North Finchley 3mbus to North Finchley on 134 bus route anticipated at bus stop T in 3 (three) minutes
to North Finchley 12mbus to North Finchley on 134 bus route anticipated at bus stop T in 12 (twelve) minutes
to North Finchley 20mbus to North Finchley on 134 bus route anticipated at bus stop T in 20 (twenty ) minutes
to North Finchley 29mbus to North Finchley on 134 bus route anticipated at bus stop T in 29 (twenty nine) minutes
to Warren Street 4mbus to Warren Street on 134 bus route anticipated at bus stop S in 4 (four) minutes
to Warren Street 9mbus to Warren Street on 134 bus route anticipated at bus stop S in 9 (nine) minutes
to Warren Street 18mbus to Warren Street on 134 bus route anticipated at bus stop S in 18 (eighteen) minutes
to Warren Street 26mbus to Warren Street on 134 bus route anticipated at bus stop S in 26 (twenty six) minutes
buses 134, 390, N20
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Muswell Hill |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5786 |
buses 134, 390, N20
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Kentish Town Or Kings Cross |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5786 |
buses 134, 390, N20
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5786 |