| to Warren Street | 2m |
| to Warren Street | 8m |
| to Warren Street | 15m |
| to Warren Street | 23m |
| to North Finchley | 10m |
| to North Finchley | 14m |
| to North Finchley | 19m |
| to North Finchley | 28m |
to Warren Street 2mbus to Warren Street on 134 bus route anticipated at bus stop HW in 2 (two) minutes
to Warren Street 8mbus to Warren Street on 134 bus route anticipated at bus stop HW in 8 (eight) minutes
to Warren Street 15mbus to Warren Street on 134 bus route anticipated at bus stop HW in 15 (fifteen) minutes
to Warren Street 23mbus to Warren Street on 134 bus route anticipated at bus stop HW in 23 (twenty three) minutes
to North Finchley 10mbus to North Finchley on 134 bus route anticipated at bus stop HX in 10 (ten) minutes
to North Finchley 14mbus to North Finchley on 134 bus route anticipated at bus stop HX in 14 (fourteen) minutes
to North Finchley 19mbus to North Finchley on 134 bus route anticipated at bus stop HX in 19 (nineteen) minutes
to North Finchley 28mbus to North Finchley on 134 bus route anticipated at bus stop HX in 28 (twenty eight) minutes
buses 134, 234, N20
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Muswell Hill Or East Finchley |
buses 134, 234, 43, N20
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Highbury Corner Or Tufnell Park |
buses 134, 234, 43, N20