| to Warren Street | 0m |
| to Warren Street | 11m |
| to Warren Street | 19m |
| to Warren Street | 27m |
| to North Finchley | 6m |
| to North Finchley | 15m |
| to North Finchley | 22m |
| to North Finchley | 30m |
to Warren Street 0mbus to Warren Street on 134 bus route anticipated at bus stop TQ in 0 () minutes
to Warren Street 11mbus to Warren Street on 134 bus route anticipated at bus stop TQ in 11 (eleven) minutes
to Warren Street 19mbus to Warren Street on 134 bus route anticipated at bus stop TQ in 19 (nineteen) minutes
to Warren Street 27mbus to Warren Street on 134 bus route anticipated at bus stop TQ in 27 (twenty seven) minutes
to North Finchley 6mbus to North Finchley on 134 bus route anticipated at bus stop TR in 6 (six) minutes
to North Finchley 15mbus to North Finchley on 134 bus route anticipated at bus stop TR in 15 (fifteen) minutes
to North Finchley 22mbus to North Finchley on 134 bus route anticipated at bus stop TR in 22 (twenty two) minutes
to North Finchley 30mbus to North Finchley on 134 bus route anticipated at bus stop TR in 30 (thirty ) minutes
buses 134, N20
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Archway |
buses 134, N20
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Camden Town |
buses 134, N20