| to Warren Street | 2m |
| to Warren Street | 5m |
| to Warren Street | 14m |
| to Warren Street | 22m |
| to North Finchley | 2m |
| to North Finchley | 9m |
| to North Finchley | 13m |
| to North Finchley | 20m |
to Warren Street 2mbus to Warren Street on 134 bus route anticipated at bus stop W in 2 (two) minutes
to Warren Street 5mbus to Warren Street on 134 bus route anticipated at bus stop W in 5 (five) minutes
to Warren Street 14mbus to Warren Street on 134 bus route anticipated at bus stop W in 14 (fourteen) minutes
to Warren Street 22mbus to Warren Street on 134 bus route anticipated at bus stop W in 22 (twenty two) minutes
to North Finchley 2mbus to North Finchley on 134 bus route anticipated at bus stop D in 2 (two) minutes
to North Finchley 9mbus to North Finchley on 134 bus route anticipated at bus stop D in 9 (nine) minutes
to North Finchley 13mbus to North Finchley on 134 bus route anticipated at bus stop D in 13 (thirteen) minutes
to North Finchley 20mbus to North Finchley on 134 bus route anticipated at bus stop D in 20 (twenty ) minutes
buses 134, 43
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Muswell Hill |
buses 134, 43
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Archway |
buses 134, 43