| to North Finchley | 2m |
| to North Finchley | 10m |
| to North Finchley | 18m |
| to North Finchley | 24m |
| to Warren Street | 3m |
| to Warren Street | 12m |
| to Warren Street | 22m |
| to Warren Street | 30m |
to North Finchley 2mbus to North Finchley on 134 bus route anticipated at bus stop CB in 2 (two) minutes
to North Finchley 10mbus to North Finchley on 134 bus route anticipated at bus stop CB in 10 (ten) minutes
to North Finchley 18mbus to North Finchley on 134 bus route anticipated at bus stop CB in 18 (eighteen) minutes
to North Finchley 24mbus to North Finchley on 134 bus route anticipated at bus stop CB in 24 (twenty four) minutes
to Warren Street 3mbus to Warren Street on 134 bus route anticipated at bus stop CQ in 3 (three) minutes
to Warren Street 12mbus to Warren Street on 134 bus route anticipated at bus stop CQ in 12 (twelve) minutes
to Warren Street 22mbus to Warren Street on 134 bus route anticipated at bus stop CQ in 22 (twenty two) minutes
to Warren Street 30mbus to Warren Street on 134 bus route anticipated at bus stop CQ in 30 (thirty ) minutes
buses 134, 43, 634
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Friern Barnet |
buses 134, 43, 634
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Highgate |
buses 134, 43, 634