| to Holborn, Red Lion Square | 1m |
| to Holborn, Red Lion Square | 9m |
| to Holborn, Red Lion Square | 17m |
| to Holborn, Red Lion Square | 26m |
| to Streatham Station | 1m |
| to Streatham Station | 6m |
| to Streatham Station | 17m |
| to Streatham Station | 25m |
to Holborn, Red Lion Square 1mbus to Holborn, Red Lion Square on 133 bus route anticipated at bus stop TA in 1 (one) minutes
to Holborn, Red Lion Square 9mbus to Holborn, Red Lion Square on 133 bus route anticipated at bus stop TA in 9 (nine) minutes
to Holborn, Red Lion Square 17mbus to Holborn, Red Lion Square on 133 bus route anticipated at bus stop TA in 17 (seventeen) minutes
to Holborn, Red Lion Square 26mbus to Holborn, Red Lion Square on 133 bus route anticipated at bus stop TA in 26 (twenty six) minutes
to Streatham Station 1mbus to Streatham Station on 133 bus route anticipated at bus stop W in 1 (one) minutes
to Streatham Station 6mbus to Streatham Station on 133 bus route anticipated at bus stop W in 6 (six) minutes
to Streatham Station 17mbus to Streatham Station on 133 bus route anticipated at bus stop W in 17 (seventeen) minutes
to Streatham Station 25mbus to Streatham Station on 133 bus route anticipated at bus stop W in 25 (twenty five) minutes
buses 109, 133, 159, 201, 250, 319, 333, 417, 45, 57, N109, N133, N137, N250
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Crystal Palace, Norbury Or Tooting |
buses 133, 137, 333, 417, 57, N133, N137
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Brixton Or Clapham Common |
buses 109, 133, 137, 159, 201, 250, 319, 333, 417, 45, 57, N109, N133, N137, N250