| to Holborn, Red Lion Square | 2m |
| to Holborn, Red Lion Square | 8m |
| to Holborn, Red Lion Square | 19m |
| to Holborn, Red Lion Square | 26m |
| to Streatham Station | 4m |
| to Streatham Station | 5m |
| to Streatham Station | 10m |
| to Streatham Station | 23m |
to Holborn, Red Lion Square 2mbus to Holborn, Red Lion Square on 133 bus route anticipated at bus stop BY in 2 (two) minutes
to Holborn, Red Lion Square 8mbus to Holborn, Red Lion Square on 133 bus route anticipated at bus stop BY in 8 (eight) minutes
to Holborn, Red Lion Square 19mbus to Holborn, Red Lion Square on 133 bus route anticipated at bus stop BY in 19 (nineteen) minutes
to Holborn, Red Lion Square 26mbus to Holborn, Red Lion Square on 133 bus route anticipated at bus stop BY in 26 (twenty six) minutes
to Streatham Station 4mbus to Streatham Station on 133 bus route anticipated at bus stop BA in 4 (four) minutes
to Streatham Station 5mbus to Streatham Station on 133 bus route anticipated at bus stop BA in 5 (five) minutes
to Streatham Station 10mbus to Streatham Station on 133 bus route anticipated at bus stop BA in 10 (ten) minutes
to Streatham Station 23mbus to Streatham Station on 133 bus route anticipated at bus stop BA in 23 (twenty three) minutes
buses 109, 133, 159, 250, 333, 45, 59, N109, N133, N250
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Camberwell Or Kennington Church |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_833 |
buses 109, 133, 159, 250, 333, 45, 59, N109, N133, N250
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Clapham Park Or Streatham |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_833 |
buses 109, 133, 159, 250, 333, 45, 59, N109, N133, N250
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_833 |