| to Holborn, Red Lion Square | 1m |
| to Holborn, Red Lion Square | 7m |
| to Holborn, Red Lion Square | 10m |
| to Holborn, Red Lion Square | 18m |
| to Holborn, Red Lion Square | 25m |
| to Streatham Station | 7m |
| to Streatham Station | 10m |
| to Streatham Station | 25m |
to Holborn, Red Lion Square 1mbus to Holborn, Red Lion Square on 133 bus route anticipated at bus stop RB in 1 (one) minutes
to Holborn, Red Lion Square 7mbus to Holborn, Red Lion Square on 133 bus route anticipated at bus stop RB in 7 (seven) minutes
to Holborn, Red Lion Square 10mbus to Holborn, Red Lion Square on 133 bus route anticipated at bus stop RB in 10 (ten) minutes
to Holborn, Red Lion Square 18mbus to Holborn, Red Lion Square on 133 bus route anticipated at bus stop RB in 18 (eighteen) minutes
to Holborn, Red Lion Square 25mbus to Holborn, Red Lion Square on 133 bus route anticipated at bus stop RB in 25 (twenty five) minutes
to Streatham Station 7mbus to Streatham Station on 133 bus route anticipated at bus stop RK in 7 (seven) minutes
to Streatham Station 10mbus to Streatham Station on 133 bus route anticipated at bus stop RK in 10 (ten) minutes
to Streatham Station 25mbus to Streatham Station on 133 bus route anticipated at bus stop RK in 25 (twenty five) minutes
buses 133, 159, 3, 415, 59, N109, N133, N3
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Kennington Oval |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_828 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_829 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_830 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_831 |
buses 133, 159, 3, 415, 59, N109, N133, N3
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Herne Hill, Streatham Hill Or Tulse Hill |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_828 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_829 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_830 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_831 |
buses 133, 159, 3, 415, 59, N109, N133, N3
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_828 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_829 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_830 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_831 |