| to North Greenwich | 1m |
| to North Greenwich | 5m |
| to North Greenwich | 16m |
| to North Greenwich | 27m |
| to Bexleyheath, Town Centre | 6m |
| to Bexleyheath, Town Centre | 7m |
| to Bexleyheath, Town Centre | 17m |
| to Bexleyheath, Town Centre | 26m |
to North Greenwich 1mbus to North Greenwich on 132 bus route anticipated at bus stop H in 1 (one) minutes
to North Greenwich 5mbus to North Greenwich on 132 bus route anticipated at bus stop H in 5 (five) minutes
to North Greenwich 16mbus to North Greenwich on 132 bus route anticipated at bus stop H in 16 (sixteen) minutes
to North Greenwich 27mbus to North Greenwich on 132 bus route anticipated at bus stop H in 27 (twenty seven) minutes
to Bexleyheath, Town Centre 6mbus to Bexleyheath, Town Centre on 132 bus route anticipated at bus stop A in 6 (six) minutes
to Bexleyheath, Town Centre 7mbus to Bexleyheath, Town Centre on 132 bus route anticipated at bus stop A in 7 (seven) minutes
to Bexleyheath, Town Centre 17mbus to Bexleyheath, Town Centre on 132 bus route anticipated at bus stop A in 17 (seventeen) minutes
to Bexleyheath, Town Centre 26mbus to Bexleyheath, Town Centre on 132 bus route anticipated at bus stop A in 26 (twenty six) minutes
buses 132, N21
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Bexley |
buses 132, N21
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Eltham |
buses 132, N21