| to Bexleyheath, Town Centre | 0m |
| to Bexleyheath, Town Centre | 9m |
| to Bexleyheath, Town Centre | 20m |
| to North Greenwich | 4m |
| to North Greenwich | 14m |
| to North Greenwich | 16m |
| to North Greenwich | 21m |
| to North Greenwich | 30m |
to Bexleyheath, Town Centre 0mbus to Bexleyheath, Town Centre on 132 bus route anticipated at bus stop ME in 0 () minutes
to Bexleyheath, Town Centre 9mbus to Bexleyheath, Town Centre on 132 bus route anticipated at bus stop ME in 9 (nine) minutes
to Bexleyheath, Town Centre 20mbus to Bexleyheath, Town Centre on 132 bus route anticipated at bus stop ME in 20 (twenty ) minutes
to North Greenwich 4mbus to North Greenwich on 132 bus route anticipated at bus stop MJ in 4 (four) minutes
to North Greenwich 14mbus to North Greenwich on 132 bus route anticipated at bus stop MJ in 14 (fourteen) minutes
to North Greenwich 16mbus to North Greenwich on 132 bus route anticipated at bus stop MJ in 16 (sixteen) minutes
to North Greenwich 21mbus to North Greenwich on 132 bus route anticipated at bus stop MJ in 21 (twenty one) minutes
to North Greenwich 30mbus to North Greenwich on 132 bus route anticipated at bus stop MJ in 30 (thirty ) minutes
buses 108, 129, 132, 161, 180, 335, 486, N472
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Blackheath, Charlton Or Greenwich |
buses 108, 129, 132, 161, 180, 335, 486, N472
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | North Greenwich Or West Silvertown |
buses 108, 129, 132, 161, 180, 335, 486, N472