| to Tooting Broadway | 3m |
| to Tooting Broadway | 15m |
| to Tooting Broadway | 19m |
| to Tooting Broadway | 27m |
| to Kingston | 5m |
| to Kingston | 6m |
| to Kingston | 10m |
| to Kingston | 19m |
| to Kingston | 28m |
to Tooting Broadway 3mbus to Tooting Broadway on 131 bus route anticipated at bus stop SU in 3 (three) minutes
to Tooting Broadway 15mbus to Tooting Broadway on 131 bus route anticipated at bus stop SU in 15 (fifteen) minutes
to Tooting Broadway 19mbus to Tooting Broadway on 131 bus route anticipated at bus stop SU in 19 (nineteen) minutes
to Tooting Broadway 27mbus to Tooting Broadway on 131 bus route anticipated at bus stop SU in 27 (twenty seven) minutes
to Kingston 5mbus to Kingston on 131 bus route anticipated at bus stop SW in 5 (five) minutes
to Kingston 6mbus to Kingston on 131 bus route anticipated at bus stop SW in 6 (six) minutes
to Kingston 10mbus to Kingston on 131 bus route anticipated at bus stop SW in 10 (ten) minutes
to Kingston 19mbus to Kingston on 131 bus route anticipated at bus stop SW in 19 (nineteen) minutes
to Kingston 28mbus to Kingston on 131 bus route anticipated at bus stop SW in 28 (twenty eight) minutes
buses 131, 219, 57, 93
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Colliers Wood Or Morden |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5128 |
buses 131, 219, 57, 93
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Putney Heath Or Raynes Park |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5128 |
buses 131, 219, 57, 93
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5128 |