| to Tooting Broadway | 0m |
| to Tooting Broadway | 10m |
| to Tooting Broadway | 17m |
| to Tooting Broadway | 19m |
| to Tooting Broadway | 27m |
| to Kingston | 4m |
| to Kingston | 21m |
| to Kingston | 25m |
to Tooting Broadway 0mbus to Tooting Broadway on 131 bus route anticipated at bus stop M in 0 () minutes
to Tooting Broadway 10mbus to Tooting Broadway on 131 bus route anticipated at bus stop M in 10 (ten) minutes
to Tooting Broadway 17mbus to Tooting Broadway on 131 bus route anticipated at bus stop M in 17 (seventeen) minutes
to Tooting Broadway 19mbus to Tooting Broadway on 131 bus route anticipated at bus stop M in 19 (nineteen) minutes
to Tooting Broadway 27mbus to Tooting Broadway on 131 bus route anticipated at bus stop M in 27 (twenty seven) minutes
to Kingston 4mbus to Kingston on 131 bus route anticipated at bus stop L in 4 (four) minutes
to Kingston 21mbus to Kingston on 131 bus route anticipated at bus stop L in 21 (twenty one) minutes
to Kingston 25mbus to Kingston on 131 bus route anticipated at bus stop L in 25 (twenty five) minutes
buses 131, 662, 665, K5, N87, SL7
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Norbiton |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5561 |
buses 131, K5, N87
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Raynes Park |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5561 |
buses 131, 662, 665, K5, N87, SL7
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5561 |