| to North Finchley | 0m |
| to North Finchley | 5m |
| to North Finchley | 15m |
| to North Finchley | 24m |
| to Victoria | 3m |
| to Victoria | 9m |
| to Victoria | 19m |
| to Victoria | 29m |
to North Finchley 0mbus to North Finchley on 13 bus route anticipated at bus stop FD in 0 () minutes
to North Finchley 5mbus to North Finchley on 13 bus route anticipated at bus stop FD in 5 (five) minutes
to North Finchley 15mbus to North Finchley on 13 bus route anticipated at bus stop FD in 15 (fifteen) minutes
to North Finchley 24mbus to North Finchley on 13 bus route anticipated at bus stop FD in 24 (twenty four) minutes
to Victoria 3mbus to Victoria on 13 bus route anticipated at bus stop FF in 3 (three) minutes
to Victoria 9mbus to Victoria on 13 bus route anticipated at bus stop FF in 9 (nine) minutes
to Victoria 19mbus to Victoria on 13 bus route anticipated at bus stop FF in 19 (nineteen) minutes
to Victoria 29mbus to Victoria on 13 bus route anticipated at bus stop FF in 29 (twenty nine) minutes
buses 113, 13, N113
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Golders Green Or Brent Cross |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5534 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5535 |
buses 113, 13, N113
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Swiss Cottage |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5534 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5535 |