| to Victoria | 1m |
| to Victoria | 9m |
| to Victoria | 18m |
| to Victoria | 29m |
| to North Finchley | 3m |
| to North Finchley | 6m |
| to North Finchley | 19m |
| to North Finchley | 29m |
to Victoria 1mbus to Victoria on 13 bus route anticipated at bus stop V in 1 (one) minutes
to Victoria 9mbus to Victoria on 13 bus route anticipated at bus stop V in 9 (nine) minutes
to Victoria 18mbus to Victoria on 13 bus route anticipated at bus stop V in 18 (eighteen) minutes
to Victoria 29mbus to Victoria on 13 bus route anticipated at bus stop V in 29 (twenty nine) minutes
to North Finchley 3mbus to North Finchley on 13 bus route anticipated at bus stop B in 3 (three) minutes
to North Finchley 6mbus to North Finchley on 13 bus route anticipated at bus stop B in 6 (six) minutes
to North Finchley 19mbus to North Finchley on 13 bus route anticipated at bus stop B in 19 (nineteen) minutes
to North Finchley 29mbus to North Finchley on 13 bus route anticipated at bus stop B in 29 (twenty nine) minutes
buses 113, 13, 187, 46, N113
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Golders Green, Brent Cross Or Hampstead |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5895 |
buses 113, 13, 187, 46, N113
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Baker Street Or Maida Vale |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5895 |
buses 113, 13, 187, 46, N113
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5895 |