| to Lewisham, Shopping Centre | 3m |
| to Lewisham, Shopping Centre | 18m |
| to Lewisham, Shopping Centre | 22m |
| to Lewisham, Shopping Centre | 29m |
| to Gallions Reach, Great Eastern Quay | 4m |
| to Gallions Reach, Great Eastern Quay | 10m |
| to Gallions Reach, Great Eastern Quay | 16m |
| to Gallions Reach, Great Eastern Quay | 26m |
to Lewisham, Shopping Centre 3mbus to Lewisham, Shopping Centre on 129 bus route anticipated at bus stop A in 3 (three) minutes
to Lewisham, Shopping Centre 18mbus to Lewisham, Shopping Centre on 129 bus route anticipated at bus stop A in 18 (eighteen) minutes
to Lewisham, Shopping Centre 22mbus to Lewisham, Shopping Centre on 129 bus route anticipated at bus stop A in 22 (twenty two) minutes
to Lewisham, Shopping Centre 29mbus to Lewisham, Shopping Centre on 129 bus route anticipated at bus stop A in 29 (twenty nine) minutes
to Gallions Reach, Great Eastern Quay 4mbus to Gallions Reach, Great Eastern Quay on 129 bus route anticipated at bus stop D in 4 (four) minutes
to Gallions Reach, Great Eastern Quay 10mbus to Gallions Reach, Great Eastern Quay on 129 bus route anticipated at bus stop D in 10 (ten) minutes
to Gallions Reach, Great Eastern Quay 16mbus to Gallions Reach, Great Eastern Quay on 129 bus route anticipated at bus stop D in 16 (sixteen) minutes
to Gallions Reach, Great Eastern Quay 26mbus to Gallions Reach, Great Eastern Quay on 129 bus route anticipated at bus stop D in 26 (twenty six) minutes
buses 129, 177, 286, N1
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Deptford Or Kidbrooke |
buses 129, 177, 286, 422, N1
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Blackheath Or Woolwich |
buses 129, 177, 286, 422, N1