| to Gallions Reach, Great Eastern Quay | 0m |
| to Gallions Reach, Great Eastern Quay | 5m |
| to Gallions Reach, Great Eastern Quay | 13m |
| to Gallions Reach, Great Eastern Quay | 29m |
| to Lewisham, Shopping Centre | 2m |
| to Lewisham, Shopping Centre | 11m |
| to Lewisham, Shopping Centre | 16m |
| to Lewisham, Shopping Centre | 28m |
to Gallions Reach, Great Eastern Quay 0mbus to Gallions Reach, Great Eastern Quay on 129 bus route anticipated at bus stop H in 0 () minutes
to Gallions Reach, Great Eastern Quay 5mbus to Gallions Reach, Great Eastern Quay on 129 bus route anticipated at bus stop H in 5 (five) minutes
to Gallions Reach, Great Eastern Quay 13mbus to Gallions Reach, Great Eastern Quay on 129 bus route anticipated at bus stop H in 13 (thirteen) minutes
to Gallions Reach, Great Eastern Quay 29mbus to Gallions Reach, Great Eastern Quay on 129 bus route anticipated at bus stop H in 29 (twenty nine) minutes
to Lewisham, Shopping Centre 2mbus to Lewisham, Shopping Centre on 129 bus route anticipated at bus stop G in 2 (two) minutes
to Lewisham, Shopping Centre 11mbus to Lewisham, Shopping Centre on 129 bus route anticipated at bus stop G in 11 (eleven) minutes
to Lewisham, Shopping Centre 16mbus to Lewisham, Shopping Centre on 129 bus route anticipated at bus stop G in 16 (sixteen) minutes
to Lewisham, Shopping Centre 28mbus to Lewisham, Shopping Centre on 129 bus route anticipated at bus stop G in 28 (twenty eight) minutes
buses 129, 177, 188, 286, 386, N1
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Blackheath Village, Deptford Or Lewisham |
buses 129, 177, 188, 286, 386, N1
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Blackheath, Charlton Or North Greenwich |
buses 129, 177, 188, 286, 386, N1