| to Gallions Reach, Great Eastern Quay | 2m |
| to Gallions Reach, Great Eastern Quay | 3m |
| to Gallions Reach, Great Eastern Quay | 12m |
| to Gallions Reach, Great Eastern Quay | 16m |
| to Gallions Reach, Great Eastern Quay | 23m |
| to Lewisham, Shopping Centre | 10m |
| to Lewisham, Shopping Centre | 11m |
| to Lewisham, Shopping Centre | 13m |
| to Lewisham, Shopping Centre | 20m |
| to Lewisham, Shopping Centre | 28m |
to Gallions Reach, Great Eastern Quay 2mbus to Gallions Reach, Great Eastern Quay on 129 bus route anticipated at bus stop F in 2 (two) minutes
to Gallions Reach, Great Eastern Quay 3mbus to Gallions Reach, Great Eastern Quay on 129 bus route anticipated at bus stop F in 3 (three) minutes
to Gallions Reach, Great Eastern Quay 12mbus to Gallions Reach, Great Eastern Quay on 129 bus route anticipated at bus stop F in 12 (twelve) minutes
to Gallions Reach, Great Eastern Quay 16mbus to Gallions Reach, Great Eastern Quay on 129 bus route anticipated at bus stop F in 16 (sixteen) minutes
to Gallions Reach, Great Eastern Quay 23mbus to Gallions Reach, Great Eastern Quay on 129 bus route anticipated at bus stop F in 23 (twenty three) minutes
to Lewisham, Shopping Centre 10mbus to Lewisham, Shopping Centre on 129 bus route anticipated at bus stop G in 10 (ten) minutes
to Lewisham, Shopping Centre 11mbus to Lewisham, Shopping Centre on 129 bus route anticipated at bus stop G in 11 (eleven) minutes
to Lewisham, Shopping Centre 13mbus to Lewisham, Shopping Centre on 129 bus route anticipated at bus stop G in 13 (thirteen) minutes
to Lewisham, Shopping Centre 20mbus to Lewisham, Shopping Centre on 129 bus route anticipated at bus stop G in 20 (twenty ) minutes
to Lewisham, Shopping Centre 28mbus to Lewisham, Shopping Centre on 129 bus route anticipated at bus stop G in 28 (twenty eight) minutes
buses 129, 177, 188, 286, 386, N1
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Blackheath, Charlton Or North Greenwich |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5472 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5305 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5789 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5430 |
buses 129, 177, 188, 286, 386, N1
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Blackheath Village, Deptford Or Lewisham |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5472 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5305 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5789 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5430 |
buses 129, 177, 188, 286, 386, N1
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5472 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5305 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5789 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5430 |