| to Tooting Broadway | 0m |
| to Tooting Broadway | 8m |
| to Tooting Broadway | 8m |
| to Tooting Broadway | 17m |
| to Tooting Broadway | 20m |
| to Tooting Broadway | 29m |
| to Purley | 10m |
| to Purley | 15m |
| to Purley | 18m |
to Tooting Broadway 0mbus to Tooting Broadway on 127 bus route anticipated at bus stop L in 0 () minutes
to Tooting Broadway 8mbus to Tooting Broadway on 127 bus route anticipated at bus stop L in 8 (eight) minutes
to Tooting Broadway 8mbus to Tooting Broadway on 127 bus route anticipated at bus stop L in 8 (eight) minutes
to Tooting Broadway 17mbus to Tooting Broadway on 127 bus route anticipated at bus stop L in 17 (seventeen) minutes
to Tooting Broadway 20mbus to Tooting Broadway on 127 bus route anticipated at bus stop L in 20 (twenty ) minutes
to Tooting Broadway 29mbus to Tooting Broadway on 127 bus route anticipated at bus stop L in 29 (twenty nine) minutes
to Purley 10mbus to Purley on 127 bus route anticipated at bus stop K in 10 (ten) minutes
to Purley 15mbus to Purley on 127 bus route anticipated at bus stop K in 15 (fifteen) minutes
to Purley 18mbus to Purley on 127 bus route anticipated at bus stop K in 18 (eighteen) minutes
buses 127, 151
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Mitcham Or Wallington |
buses 127, 151
| Direction | CompassPoint | SW |
| Direction | Towards | Carshalton Pond Or Rosehill |
buses 127, 151