| to Purley | 7m |
| to Purley | 11m |
| to Purley | 12m |
| to Purley | 26m |
| to Tooting Broadway | 9m |
| to Tooting Broadway | 12m |
| to Tooting Broadway | 23m |
| to Tooting Broadway | 28m |
to Purley 7mbus to Purley on 127 bus route anticipated at bus stop K in 7 (seven) minutes
to Purley 11mbus to Purley on 127 bus route anticipated at bus stop K in 11 (eleven) minutes
to Purley 12mbus to Purley on 127 bus route anticipated at bus stop K in 12 (twelve) minutes
to Purley 26mbus to Purley on 127 bus route anticipated at bus stop K in 26 (twenty six) minutes
to Tooting Broadway 9mbus to Tooting Broadway on 127 bus route anticipated at bus stop E in 9 (nine) minutes
to Tooting Broadway 12mbus to Tooting Broadway on 127 bus route anticipated at bus stop E in 12 (twelve) minutes
to Tooting Broadway 23mbus to Tooting Broadway on 127 bus route anticipated at bus stop E in 23 (twenty three) minutes
to Tooting Broadway 28mbus to Tooting Broadway on 127 bus route anticipated at bus stop E in 28 (twenty eight) minutes
buses 127, 201
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Carshalton Or Morden |
buses 127, 201
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Streatham Or Tooting |
buses 127, 201