| to Purley | 1m |
| to Purley | 13m |
| to Purley | 21m |
| to Purley | 29m |
| to Tooting Broadway | 1m |
| to Tooting Broadway | 8m |
| to Tooting Broadway | 13m |
| to Tooting Broadway | 23m |
to Purley 1mbus to Purley on 127 bus route anticipated at bus stop Q in 1 (one) minutes
to Purley 13mbus to Purley on 127 bus route anticipated at bus stop Q in 13 (thirteen) minutes
to Purley 21mbus to Purley on 127 bus route anticipated at bus stop Q in 21 (twenty one) minutes
to Purley 29mbus to Purley on 127 bus route anticipated at bus stop Q in 29 (twenty nine) minutes
to Tooting Broadway 1mbus to Tooting Broadway on 127 bus route anticipated at bus stop Y in 1 (one) minutes
to Tooting Broadway 8mbus to Tooting Broadway on 127 bus route anticipated at bus stop Y in 8 (eight) minutes
to Tooting Broadway 13mbus to Tooting Broadway on 127 bus route anticipated at bus stop Y in 13 (thirteen) minutes
to Tooting Broadway 23mbus to Tooting Broadway on 127 bus route anticipated at bus stop Y in 23 (twenty three) minutes
buses 127, 463, 612, 627, 633, S4
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Beddington, Belmont Or Carshalton |
buses 127, 463, 612, 627, 633, S4
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Coulsdon, Purley Or Roundshaw |
buses 127, 463, 612, 627, 633, S4