| to Wood Green | 7m |
| to Wood Green | 8m |
| to Wood Green | 19m |
| to Wood Green | 26m |
| to Ilford, Hainault Street | 7m |
| to Ilford, Hainault Street | 8m |
| to Ilford, Hainault Street | 17m |
| to Ilford, Hainault Street | 28m |
to Wood Green 7mbus to Wood Green on 123 bus route anticipated at bus stop LH in 7 (seven) minutes
to Wood Green 8mbus to Wood Green on 123 bus route anticipated at bus stop LH in 8 (eight) minutes
to Wood Green 19mbus to Wood Green on 123 bus route anticipated at bus stop LH in 19 (nineteen) minutes
to Wood Green 26mbus to Wood Green on 123 bus route anticipated at bus stop LH in 26 (twenty six) minutes
to Ilford, Hainault Street 7mbus to Ilford, Hainault Street on 123 bus route anticipated at bus stop LD in 7 (seven) minutes
to Ilford, Hainault Street 8mbus to Ilford, Hainault Street on 123 bus route anticipated at bus stop LD in 8 (eight) minutes
to Ilford, Hainault Street 17mbus to Ilford, Hainault Street on 123 bus route anticipated at bus stop LD in 17 (seventeen) minutes
to Ilford, Hainault Street 28mbus to Ilford, Hainault Street on 123 bus route anticipated at bus stop LD in 28 (twenty eight) minutes
buses 123, 243
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Tottenham |
buses 123, 243
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Turnpike Lane Or Wood Green |
buses 123, 243