| to East Ham, Central Park | 0m |
| to East Ham, Central Park | 2m |
| to East Ham, Central Park | 18m |
| to East Ham, Central Park | 26m |
| to Aldgate | 5m |
| to Aldgate | 9m |
| to Aldgate | 11m |
| to Aldgate | 17m |
| to Aldgate | 27m |
to East Ham, Central Park 0mbus to East Ham, Central Park on 115 bus route anticipated at bus stop C in 0 () minutes
to East Ham, Central Park 2mbus to East Ham, Central Park on 115 bus route anticipated at bus stop C in 2 (two) minutes
to East Ham, Central Park 18mbus to East Ham, Central Park on 115 bus route anticipated at bus stop C in 18 (eighteen) minutes
to East Ham, Central Park 26mbus to East Ham, Central Park on 115 bus route anticipated at bus stop C in 26 (twenty six) minutes
to Aldgate 5mbus to Aldgate on 115 bus route anticipated at bus stop F in 5 (five) minutes
to Aldgate 9mbus to Aldgate on 115 bus route anticipated at bus stop F in 9 (nine) minutes
to Aldgate 11mbus to Aldgate on 115 bus route anticipated at bus stop F in 11 (eleven) minutes
to Aldgate 17mbus to Aldgate on 115 bus route anticipated at bus stop F in 17 (seventeen) minutes
to Aldgate 27mbus to Aldgate on 115 bus route anticipated at bus stop F in 27 (twenty seven) minutes
buses 115, 15, D6, N15, N551
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Canning Town Or Crossharbour |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_469 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_487 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_510 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_516 |
buses 115, 15, D6, N15, N551
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Limehouse Or Mile End |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_469 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_487 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_510 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_516 |
buses 115, 15, D6, N15, N551
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_469 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_487 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_510 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_516 |