| to East Ham, Central Park | 1m |
| to East Ham, Central Park | 9m |
| to East Ham, Central Park | 17m |
| to East Ham, Central Park | 25m |
| to Aldgate | 2m |
| to Aldgate | 11m |
| to Aldgate | 19m |
| to Aldgate | 26m |
to East Ham, Central Park 1mbus to East Ham, Central Park on 115 bus route anticipated at bus stop LB in 1 (one) minutes
to East Ham, Central Park 9mbus to East Ham, Central Park on 115 bus route anticipated at bus stop LB in 9 (nine) minutes
to East Ham, Central Park 17mbus to East Ham, Central Park on 115 bus route anticipated at bus stop LB in 17 (seventeen) minutes
to East Ham, Central Park 25mbus to East Ham, Central Park on 115 bus route anticipated at bus stop LB in 25 (twenty five) minutes
to Aldgate 2mbus to Aldgate on 115 bus route anticipated at bus stop LK in 2 (two) minutes
to Aldgate 11mbus to Aldgate on 115 bus route anticipated at bus stop LK in 11 (eleven) minutes
to Aldgate 19mbus to Aldgate on 115 bus route anticipated at bus stop LK in 19 (nineteen) minutes
to Aldgate 26mbus to Aldgate on 115 bus route anticipated at bus stop LK in 26 (twenty six) minutes
buses 115, 135, 15, D3, N15, N550, N551
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Poplar Or Canary Wharf |
| Geo | Zone | 2 |
| Facility | WiFi | no |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_461 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_480 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_542 |
buses 115, 135, 15, D3, N15, N550, N551
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Aldgate Or Wapping |
| Facility | WiFi | no |
| Geo | Zone | 2 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_461 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_480 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | BikePoints_542 |