| to Aldgate | 9m |
| to Aldgate | 17m |
| to Aldgate | 25m |
| to East Ham, Central Park | 10m |
| to East Ham, Central Park | 13m |
| to East Ham, Central Park | 16m |
| to East Ham, Central Park | 23m |
| to East Ham, Central Park | 25m |
to Aldgate 9mbus to Aldgate on 115 bus route anticipated at bus stop BC in 9 (nine) minutes
to Aldgate 17mbus to Aldgate on 115 bus route anticipated at bus stop BC in 17 (seventeen) minutes
to Aldgate 25mbus to Aldgate on 115 bus route anticipated at bus stop BC in 25 (twenty five) minutes
to East Ham, Central Park 10mbus to East Ham, Central Park on 115 bus route anticipated at bus stop BJ in 10 (ten) minutes
to East Ham, Central Park 13mbus to East Ham, Central Park on 115 bus route anticipated at bus stop BJ in 13 (thirteen) minutes
to East Ham, Central Park 16mbus to East Ham, Central Park on 115 bus route anticipated at bus stop BJ in 16 (sixteen) minutes
to East Ham, Central Park 23mbus to East Ham, Central Park on 115 bus route anticipated at bus stop BJ in 23 (twenty three) minutes
to East Ham, Central Park 25mbus to East Ham, Central Park on 115 bus route anticipated at bus stop BJ in 25 (twenty five) minutes
buses 115, 276, 300, 330, 5, N15
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Beckton Or Upton Park |
buses 115, 276, 330, 5, N15
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Canning Town |
buses 115, 276, 300, 330, 5, N15