| to Croydon Town Centre | 4m |
| to Croydon Town Centre | 9m |
| to Croydon Town Centre | 12m |
| to Croydon Town Centre | 16m |
| to Croydon Town Centre | 25m |
| to Brixton | 4m |
| to Brixton | 7m |
| to Brixton | 12m |
| to Brixton | 19m |
| to Brixton | 26m |
to Croydon Town Centre 4mbus to Croydon Town Centre on 109 bus route anticipated at bus stop F in 4 (four) minutes
to Croydon Town Centre 9mbus to Croydon Town Centre on 109 bus route anticipated at bus stop F in 9 (nine) minutes
to Croydon Town Centre 12mbus to Croydon Town Centre on 109 bus route anticipated at bus stop F in 12 (twelve) minutes
to Croydon Town Centre 16mbus to Croydon Town Centre on 109 bus route anticipated at bus stop F in 16 (sixteen) minutes
to Croydon Town Centre 25mbus to Croydon Town Centre on 109 bus route anticipated at bus stop F in 25 (twenty five) minutes
to Brixton 4mbus to Brixton on 109 bus route anticipated at bus stop G in 4 (four) minutes
to Brixton 7mbus to Brixton on 109 bus route anticipated at bus stop G in 7 (seven) minutes
to Brixton 12mbus to Brixton on 109 bus route anticipated at bus stop G in 12 (twelve) minutes
to Brixton 19mbus to Brixton on 109 bus route anticipated at bus stop G in 19 (nineteen) minutes
to Brixton 26mbus to Brixton on 109 bus route anticipated at bus stop G in 26 (twenty six) minutes
buses 109, N109
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Croydon |
buses 109, N109
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Streatham |
buses 109, N109