| to Brixton | 0m |
| to Brixton | 6m |
| to Brixton | 7m |
| to Brixton | 15m |
| to Brixton | 20m |
| to Croydon Town Centre | 3m |
| to Croydon Town Centre | 9m |
| to Croydon Town Centre | 16m |
| to Croydon Town Centre | 23m |
to Brixton 0mbus to Brixton on 109 bus route anticipated at bus stop T in 0 () minutes
to Brixton 6mbus to Brixton on 109 bus route anticipated at bus stop T in 6 (six) minutes
to Brixton 7mbus to Brixton on 109 bus route anticipated at bus stop T in 7 (seven) minutes
to Brixton 15mbus to Brixton on 109 bus route anticipated at bus stop T in 15 (fifteen) minutes
to Brixton 20mbus to Brixton on 109 bus route anticipated at bus stop T in 20 (twenty ) minutes
to Croydon Town Centre 3mbus to Croydon Town Centre on 109 bus route anticipated at bus stop W in 3 (three) minutes
to Croydon Town Centre 9mbus to Croydon Town Centre on 109 bus route anticipated at bus stop W in 9 (nine) minutes
to Croydon Town Centre 16mbus to Croydon Town Centre on 109 bus route anticipated at bus stop W in 16 (sixteen) minutes
to Croydon Town Centre 23mbus to Croydon Town Centre on 109 bus route anticipated at bus stop W in 23 (twenty three) minutes
buses 109, 133, 159, 201, 250, 319, 333, 417, 45, 57, N109, N133, N137, N250
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Crystal Palace, Norbury Or Tooting |
buses 109, 159, 201, 250, 45, N109, N250
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Brixton Or Tulse Hill |
buses 109, 133, 137, 159, 201, 250, 319, 333, 417, 45, 57, N109, N133, N137, N250