| to Brixton | 4m |
| to Brixton | 8m |
| to Brixton | 20m |
| to Brixton | 24m |
| to Croydon Town Centre | 4m |
| to Croydon Town Centre | 11m |
| to Croydon Town Centre | 18m |
| to Croydon Town Centre | 26m |
to Brixton 4mbus to Brixton on 109 bus route anticipated at bus stop SK in 4 (four) minutes
to Brixton 8mbus to Brixton on 109 bus route anticipated at bus stop SK in 8 (eight) minutes
to Brixton 20mbus to Brixton on 109 bus route anticipated at bus stop SK in 20 (twenty ) minutes
to Brixton 24mbus to Brixton on 109 bus route anticipated at bus stop SK in 24 (twenty four) minutes
to Croydon Town Centre 4mbus to Croydon Town Centre on 109 bus route anticipated at bus stop SA in 4 (four) minutes
to Croydon Town Centre 11mbus to Croydon Town Centre on 109 bus route anticipated at bus stop SA in 11 (eleven) minutes
to Croydon Town Centre 18mbus to Croydon Town Centre on 109 bus route anticipated at bus stop SA in 18 (eighteen) minutes
to Croydon Town Centre 26mbus to Croydon Town Centre on 109 bus route anticipated at bus stop SA in 26 (twenty six) minutes
buses 109, 133, 159, 249, 250, 255, 315, 45, 50, G1, N109, N133, N250, P13
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Balham, Streatham Hill Or Tooting |
buses 109, 133, 159, 249, 250, 255, 45, 50, G1, N109, N133, N250, P13
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Crystal Palace, Norbury Or Pollards Hill |
buses 109, 133, 159, 249, 250, 255, 315, 45, 50, G1, N109, N133, N250, P13