| to Croydon Town Centre | 2m |
| to Croydon Town Centre | 3m |
| to Croydon Town Centre | 9m |
| to Croydon Town Centre | 15m |
| to Croydon Town Centre | 22m |
| to Croydon Town Centre | 28m |
| to Brixton | 3m |
| to Brixton | 4m |
| to Brixton | 13m |
| to Brixton | 20m |
| to Brixton | 27m |
to Croydon Town Centre 2mbus to Croydon Town Centre on 109 bus route anticipated at bus stop LC in 2 (two) minutes
to Croydon Town Centre 3mbus to Croydon Town Centre on 109 bus route anticipated at bus stop LC in 3 (three) minutes
to Croydon Town Centre 9mbus to Croydon Town Centre on 109 bus route anticipated at bus stop LC in 9 (nine) minutes
to Croydon Town Centre 15mbus to Croydon Town Centre on 109 bus route anticipated at bus stop LC in 15 (fifteen) minutes
to Croydon Town Centre 22mbus to Croydon Town Centre on 109 bus route anticipated at bus stop LC in 22 (twenty two) minutes
to Croydon Town Centre 28mbus to Croydon Town Centre on 109 bus route anticipated at bus stop LC in 28 (twenty eight) minutes
to Brixton 3mbus to Brixton on 109 bus route anticipated at bus stop LD in 3 (three) minutes
to Brixton 4mbus to Brixton on 109 bus route anticipated at bus stop LD in 4 (four) minutes
to Brixton 13mbus to Brixton on 109 bus route anticipated at bus stop LD in 13 (thirteen) minutes
to Brixton 20mbus to Brixton on 109 bus route anticipated at bus stop LD in 20 (twenty ) minutes
to Brixton 27mbus to Brixton on 109 bus route anticipated at bus stop LD in 27 (twenty seven) minutes
buses 109, 198, 250, 289, 60, 64, N109, N250
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Thornton Heath |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5142 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5618 |
buses 109, 198, 250, 289, 60, 64, N109, N250
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Croydon Town Centre |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5142 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5618 |
buses 109, 198, 250, 289, 60, 64, N109, N250
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5142 |
| NearestPlaces | SourceSystemPlaceId | TaxiRank_5618 |