| to Brixton | 0m |
| to Brixton | 7m |
| to Brixton | 15m |
| to Brixton | 22m |
| to Brixton | 29m |
| to Croydon Town Centre | 3m |
| to Croydon Town Centre | 9m |
| to Croydon Town Centre | 14m |
| to Croydon Town Centre | 22m |
| to Croydon Town Centre | 28m |
to Brixton 0mbus to Brixton on 109 bus route anticipated at bus stop A in 0 () minutes
to Brixton 7mbus to Brixton on 109 bus route anticipated at bus stop A in 7 (seven) minutes
to Brixton 15mbus to Brixton on 109 bus route anticipated at bus stop A in 15 (fifteen) minutes
to Brixton 22mbus to Brixton on 109 bus route anticipated at bus stop A in 22 (twenty two) minutes
to Brixton 29mbus to Brixton on 109 bus route anticipated at bus stop A in 29 (twenty nine) minutes
to Croydon Town Centre 3mbus to Croydon Town Centre on 109 bus route anticipated at bus stop V in 3 (three) minutes
to Croydon Town Centre 9mbus to Croydon Town Centre on 109 bus route anticipated at bus stop V in 9 (nine) minutes
to Croydon Town Centre 14mbus to Croydon Town Centre on 109 bus route anticipated at bus stop V in 14 (fourteen) minutes
to Croydon Town Centre 22mbus to Croydon Town Centre on 109 bus route anticipated at bus stop V in 22 (twenty two) minutes
to Croydon Town Centre 28mbus to Croydon Town Centre on 109 bus route anticipated at bus stop V in 28 (twenty eight) minutes
buses 109, 60, N109
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Croydon |
buses 109, 60, N109
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Norbury Or Pollards Hill |
buses 109, 60, N109