| to Croydon Town Centre | 1m |
| to Croydon Town Centre | 4m |
| to Croydon Town Centre | 6m |
| to Croydon Town Centre | 13m |
| to Croydon Town Centre | 20m |
| to Croydon Town Centre | 28m |
| to Brixton | 7m |
| to Brixton | 13m |
| to Brixton | 17m |
| to Brixton | 24m |
to Croydon Town Centre 1mbus to Croydon Town Centre on 109 bus route anticipated at bus stop U in 1 (one) minutes
to Croydon Town Centre 4mbus to Croydon Town Centre on 109 bus route anticipated at bus stop U in 4 (four) minutes
to Croydon Town Centre 6mbus to Croydon Town Centre on 109 bus route anticipated at bus stop U in 6 (six) minutes
to Croydon Town Centre 13mbus to Croydon Town Centre on 109 bus route anticipated at bus stop U in 13 (thirteen) minutes
to Croydon Town Centre 20mbus to Croydon Town Centre on 109 bus route anticipated at bus stop U in 20 (twenty ) minutes
to Croydon Town Centre 28mbus to Croydon Town Centre on 109 bus route anticipated at bus stop U in 28 (twenty eight) minutes
to Brixton 7mbus to Brixton on 109 bus route anticipated at bus stop W in 7 (seven) minutes
to Brixton 13mbus to Brixton on 109 bus route anticipated at bus stop W in 13 (thirteen) minutes
to Brixton 17mbus to Brixton on 109 bus route anticipated at bus stop W in 17 (seventeen) minutes
to Brixton 24mbus to Brixton on 109 bus route anticipated at bus stop W in 24 (twenty four) minutes
buses 109, N109
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Streatham |
buses 109, N109
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Croydon |
buses 109, N109